Modul Uživatelé

Modul Uživatelé zajišťuje správu uživatelů s oprávněním přístupu do backendu, tedy do administrace webového modulárního systému WAMOS.

Modul Uživatelé spravuje uživatele a skupiny uživatelů s přístupem do backendu. Systém WAMOS rozlišuje 3 základní úrovně uživatelů:

Jediný supervisor má oprávnění ke vstupu do všech částí a modulů systému WAMOS a ke všem akcím bez ohledu na natavení oprávnění v modulu Oprávnění. Uživatel úrovně administrátor může získat oprávnění přístupu k modulům a akcím v systému WAMOS na základě přiřazení oprávnění v modulu Oprávnění. Stejně tak i běžný uživatel, který ovšem může získat přístup do omezenějšího rozsahu částí a modulů publikačního systému WAMOS.

Uživatelé a jejich práce se systémem je plně monitorována pomocí modulu Monitorování. Stejně tak jsou případné prohřešky v chování uživatelů zaznamenány modulem Prohřešky. Uživatelům může být jejich účet jak dočasně tak trvale blokován a to i automaticky např. po vícero neúspěšných pokusech o přihlášení v krátkém čase za sebou.

Skupiny uživatelů

Uživatelé je dále možno dělit do skupin uživatelů bez omezení počtu skupin či uživatelů ve skupinách a bez omezení úrovně uživatelů. Oprávnění lze nastavovat v modulu Oprávnění i skupinám uživatelů systému WAMOS.

Systém WAMOS

Systém WAMOS je profesionální webový modulární systém s univerzálním backendem a frontendem implementovaným na míru.

Informace o systému WAMOS

Rychlý kontakt

Ing. Petr Suchý
tel.: + 420 731 608 471
email: suchy@wamos.cz
skype: xsuchy09

Úplné kontaktní údaje

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace