Modul Stránky

Modul stránky slouží k vytvoření struktury a správě veřejné části Vaší webové aplikace.

Modul stránky obsahuje několik částí:

Šablonovací systém

Modul stránky je šablonovacím modulem zajišťujícím vytváření struktury Vaší webové stránky pomocí jednoduchého rozhraní. Implementací projektu jsou připraveny potřebné typy šablon pro jednotlivé typy stránek vyskytujících se ve Vašem webovém projektu.

Šablonovací systém je až čtyřstupňový:

Každý typ šablony, šablona i stránka mají vlastní kód, který může zajišťovat libovolnou funkčnost.

Atributovatelnost

Každý typ šablony, každá šablona a stránka mohou obsahovat libovolné množství atributů. Dané atributy jsou několika typů závislých na informaci, kterou pomocí daných atributů budete chtít vkládat (např. text, krátký text, logická proměnná - ano/ne, číslo, atd.). Pomocí těchto atributů poté jednoduše spravujete obsah generovaných webových stránek. Tyto atributy jsou pomocí typů šablon a stránek vkládány na požadovaná místa webové stránky dle realizované implementace na míru Vašemu projektu.

Multijazyčnost

Díky stromové struktuře je velmi jednoduché vytvořit multijazyčný webový projekt tak, že každý jazyk má vlastní nezávislou strukturu větvící se z kořene webu.

Pokud chcete mít multijazyčné verze webových stránek identické, jsou k danému užity právě atributy stránek, které budou definovány jednotlivě pro každý jazyk.

SEO optimalizace

Modul Stránky slouží také ke správě SEO optimalizace webu. Umožňuje u každé stránky definovat názvy, meta tagy, URL adresy, stromové umístění (strukturu), nadpisy, kompletní obsahy stránek s ohledem na pravidla webové přístupnosti a použitelnosti. Vše záleží na každé jednotlivé implementaci frontendu (veřejné části aplikace), která je pomocí modulu Stránky připravována vždy na míru každému projektu.

Systém WAMOS

Systém WAMOS je profesionální webový modulární systém s univerzálním backendem a frontendem implementovaným na míru.

Informace o systému WAMOS

Rychlý kontakt

Ing. Petr Suchý
tel.: + 420 731 608 471
email: suchy@wamos.cz
skype: xsuchy09

Úplné kontaktní údaje

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace