Modul Oprávnění

Modul Oprávnění slouží k nastavení přístupu uživatelů definovaných v modulu Uživatelů do nainstalovaných modulů a oprávnění k provádění akcí v jednotlivých modulech.

Oprávnění uživatelů

Každý jednotlivý uživatel může získat oprávnění přístupu do modulu či oprávnění k provedení akce, pokud má dostatečnou úroveň požadovanou daným modulem či akcí v modulu prováděnou. Jednoduše lze tedy nadefinovat každému uživateli oprávnění přístupu a provádění akcí potřebných k domluvenému účelu (např. každý zaměstnanec může mít na starosti jiné části Vašeho webového projektu). Díky této možnosti můžete také bez obav zpřístupnit konkrétní části webové aplikace např. brigádníkům či externistům.

Oprávnění skupin uživatelů

Oprávnění je možno přiřazovat i skupinám uživatelů. Můžete tedy jednoduše nové uživatele přidat do skupiny uživatelů, čímž získá i její oprávnění a není nutné každému uživateli nastavovat oprávnění ručně zvlášť.

Porušení oprávnění

Nastavená oprávnění nelze prakticky porušit díky několikánásobné unikátní ochraně jádra systému WAMOS. I přesto je v základní konfiguraci modulárního systému WAMOS modul Prohřešky, který případná porušení ihned zachytí, nepovolí provedení neautorizované operace a provede kompletní záznam o daném pokusu o porušení oprávnění. Tyto prohřešky lze jednoduše poté sledovat pomocí modulu Prohřešky, který je součástí každé konfigurace webového modulárního systému WAMOS jako každý ze základních modulů publikačního systému WAMOS.

Systém WAMOS

Systém WAMOS je profesionální webový modulární systém s univerzálním backendem a frontendem implementovaným na míru.

Informace o systému WAMOS

Rychlý kontakt

Ing. Petr Suchý
tel.: + 420 731 608 471
email: suchy@wamos.cz
skype: xsuchy09

Úplné kontaktní údaje

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace