Modul Monitorování

Modul Monitorování slouží k monitorování běhu systému, serveru, ale i uživatelů a v případě, že je nainstalován i rozšiřující modul Čtenáři, tak i čtenářů (návštěvníků, zákazníků).

Modul Monitorování monitoruje:

Monitorování systému

Modulem Monitorování jsou monitorovány veškeré systémové změny webového modulárního systému WAMOS.

Monitorování PHP

Systém WAMOS obsahuje vlastní obsluhu PHP chyb, varování a to až na nejnižší úroveň informačních hlášení a poznámek PHP. Díky tomu je každá implementace před veřejným spuštěním aplikace důkladně prověřena a otestována a veškeré potencionální problémy jsou odstraněny ještě před veřejným spuštěním projektu. Samozřejmě slouží i po spuštění projektu jako monitorování stavu a chování uživatelů a čtenářů pracujícíh s publikačním systémem WAMOS.

Monitorování uživatelů

Modul monitorování monitoruje veškerou práci uživatelů s přístupem do backendu (definovaných a spravovaných modulem Uživatelé). Vždy je tak dohledatelné, co, kdo a kdy v systému udělal a lze tak i jednoduše dopátrat autora libovolné akce zaznamenané v historii prací se systémem.

Monitorování přihlašování

Systém WAMOS automaticky monitoruje veškerá přihlášení do systému a odhlášení ze systému. V případě, že je nainstalován i modul Čtenáři, je monitorováno přihlašování a odhlašování u čtenářů.

Monitorování SQL

Systém WAMOS umožňuje zapnout i monitorování SQL, tedy monitorování všech dotazů prováděných na databázi. Tato volba se používá především v testovacích případech či vývoji projektu jako takového, protože samozřejmě způsobuje vyšší zatížení databázového serveru. Ve veřejném provozu je tedy vždy toto monitorování vypnuto.

Veškerá monitorování systému WAMOS lze dočasně či trvale vypnout v modulu Konfigurace.

Systém WAMOS

Systém WAMOS je profesionální webový modulární systém s univerzálním backendem a frontendem implementovaným na míru.

Informace o systému WAMOS

Rychlý kontakt

Ing. Petr Suchý
tel.: + 420 731 608 471
email: suchy@wamos.cz
skype: xsuchy09

Úplné kontaktní údaje

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace