Základní moduly systému WAMOS

Základní moduly jsou součástí každé instalace systému WAMOS. Jedná se o moduly nutné k vytváření frontendu, nastavování přístupů do backendu a k bezpečnému provozu a monitorování běhu systému. Všechny tyto moduly jsou v základní ceně a konfirguaci systému WAMOS, tedy v ceně jádra - viz kalkulátor modulů.

Modul Stránky

Modul stránky slouží k vytvoření struktury a správě veřejné části Vaší webové aplikace.

Modul Stránky - více informací

Modul Uživatelé

Modul Uživatelé zajišťuje správu uživatelů s oprávněním přístupu do backendu, tedy do administrace webového modulárního systému WAMOS.

Modul Uživatelé - více informací

Modul Oprávnění

Modul Oprávnění slouží k nastavení přístupu uživatelů definovaných v modulu Uživatelů do nainstalovaných modulů a oprávnění k provádění akcí v jednotlivých modulech.

Modul Oprávnění - více informací

Modul Monitorování

Modul Monitorování slouží k monitorování běhu systému, serveru, ale i uživatelů a v případě, že je nainstalován i rozšiřující modul Čtenáři, tak i čtenářů (návštěvníků, zákazníků).

Modul Monitorování - více informací

Modul Prohřešky

Modul Prohřešky zaznamenává a spravuje prohřešky uživatelů definovaných a spravovaných modulem Uživatelé.

Modul Prohřešky - více informací

Modul Výjimky

Modul Výjimky zaznamenává neočekávané chování serveru či systému, které se může vyskytnout.

Modul Výjimky - více informací

Modul Databáze

Modul databáze umožňuje zobrazit a pracovat s databází používanou aktuální instalací webového modulárního systému WAMOS.

Modul Databáze - více informací

Modul Konfigurace

Modul Konfigurace umožňuje spravovat a nastavit jak samotný systém WAMOS, tak všechny nainstalované základní i rozšiřující moduly.

Modul Konfigurace - více informací

Systém WAMOS

Systém WAMOS je profesionální webový modulární systém s univerzálním backendem a frontendem implementovaným na míru.

Informace o systému WAMOS

Vývoj na míru

Máte nápad či podnikatelský záměr a potřebujete webovou aplikaci na míru? Chcete se prezentovat na Facebooku či vytvořit aplikaci pro Facebook?

Více informací o vývoji na míru

SEO optimalizace

Potřebujete Váš web více zviditelnit? Ignorují vyhledávače Vámi nabízené kvalitní služby či produkty? Pomůžeme Vám být více viditelnými!

Více informací o SEO

Rychlý kontakt

Ing. Petr Suchý
tel.: + 420 731 608 471
email: suchy@wamos.cz
skype: xsuchy09

Úplné kontaktní údaje

Napsali o nás

Když jsme se rozhodli, že spustíme internetovou aukci, zveřejnili jsme poptávku po příslušném software. Zhruba z dvacítky nabídek jsme nakonec vybírali ze čtyř, které jsme podrobně zkoumali. Zajímalo nás nejen to, co nabízený systém ukáže běžnému uživateli internetu, ale i jak se ovládá a co všechno umí provozovateli zobrazit. Většina z těchto systémů byla programována na nějakém modulárním systému. Po předvedení systému WAMOS panem Ing. Petrem Suchým bylo rozhodnuto a náš aukční server jsme postavili na něm. Zvítězilo to, že mě osobně možnosti systému ukazoval sám jeho tvůrce a programátor. Takže bez váhání odpověděl jakoukoliv technickou otázku. Vysvětlil mě i zabezpečení celého systému proti zneužití, což ostatní systémy buď vůbec neměly, neuměly, nebo toto zabezpečení jen neuměli obchodní zástupci nabízejících firem vysvětlit.

Když jsme později po spuštění systému potřebovali udělat nějakou úpravu či přidat nějaký datový výstup, vždy jsme se dohodli na ceně a termínu a úprava byla panem Suchým provedena. Při jasném zadání našeho požadavku byl vždy požadovaný výsledek. V tomto případě už pravděpodobně nejde o kvality systému WAMOS jako takového, ale o přístup jeho tvůrce k zákazníkovi. Díky tomuto přístupu spolupracujeme s programátorem Ing. Petrem Suchým i na dalších projektech.

  • Kontaktní osoba: Roman Kočí
  • Klient: RK konzult, spol. s r.o.
Detail reference s reakcí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace