Základní informace o publikačním systému WAMOS

Systém WAMOS je především univerzálním webovým modulárním systémem s nadstandardním zabezpečením a poskytovanými garancemi. Svou modulárností a univerzálností (atributovatelností) umožňuje implementaci pro libovolný internetový projekt. Klientovi je vždy dodána implementace na míru, které se klient stává vlastníkem a má tak zajištěnu jedinečnost na internetu, která je pro úspěch projektu jedním z nejdůležitějších faktorů.

Systém WAMOS Vám nabídne jednoduchou správu i velmi rozsáhlých projektů a implementaci všech částí Vašeho projektu na míru, tedy dle Vašich přání a představ. Systém WAMOS se přizpůsobí Vám, není třeba, abyste se Vy přizpůsobovali jemu.

Webové stránky s administrací

V případě Vašeho požadavku realizace webových stránek s administračním rozhraním (tzv. backend) je pro Vás systém WAMOS ideálním řešením. Narozdíl od většiny konkurenčních řešení nejde o krabicový systém, ale o systém s implementací na míru.

Implementace na míru

Co můžete očekávat pod pojmem implementace na míru? Především to, že Vaši představu veřejné částí webové prezentace (tzv. frontend) plně splníme a realizujeme. Publikační systém WAMOS nám umožňuje díky své univerzálnosti, modulárnosti a atributovatelnosti implementovat libovolný internetový projekt ve velmi krátkém čase na profesionální úrovni s implementací veřejné části webových stránek přesně dle představ a požadavků klienta. Není tedy nutné nechat si vnucovat existující řešení obdobné desítkám Vašich konkurentů, můžete mít vlastní, jedinečné řešení, které bude plně podtrhovat a zvýrazňovat Vaši identitu, což je v dnešním konkurenčním světě jeden z nejdůležitějších aspektů.

Jedinečná implementace na míru může být právě tím, co Vás odliší od konkurenčních subjektů. Právě implementace na míru oproti krabicovému řešení může být rozhodujícím mezníkem rozdělující úspěch od neúspěchu. Navíc smluvně garantujeme termín i cenu realizace vykalkulované na základě detailně zpracované studie projektu.

Jednoduchá správa

Administrační rozhraní Vašich webových stránek bude díky systému WAMOS velmi jednoduché a přehledné. S publikačním systémem WAMOS se naučíte velmi rychle pracovat a poté pro Vás nebude problém kompletně spravovat Vaši webovou prezentaci bez nutnosti znalosti webových technologií. Bude Vám plně postačovat základní znalost běžných kancelářských prací.

Systém WAMOS Vám umožní nejen spravovat texty Vašeho webového projektu. Webový modulární systém WAMOS Vám umožní i správu struktury Vaší webové prezentace s možností vytváření nových stránek pomocí předpřipravených šablon.

Multijazyčné webové stránky

Pokud potřebujete Vaši webovou prezentaci v multijazyčném provedení, systém WAMOS Vám dané opět plně umožní. Každá stránka může být překládána, ideálně však můžete využít možnosti vytvoření struktury Vaší webové prezentace nezávisle pro každý jazyk.

Modulární systém

Publikační systém WAMOS je plně modulární, což znamená, že je možno webový systém WAMOS nakonfigurovat přesně dle potřeb Vašeho projektu. Tím dojde nejen k optimalizaci robustnosti systému, tedy i jeho výkonu a rychlosti, ale především i k optimalizaci nutné investice do prvotní realizace Vašeho projektu. Samozřejmě díky modulárnosti je možné systém WAMOS kdykoliv v budoucnu rozšířit o nové moduly, které budete potřebovat. Prvotní konfigurace tedy nemusí být konečná a projekt můžete postupně rozšiřovat.

Každá konfigurace systému WAMOS obsahuje jádro systému a tzv. základní moduly. Tuto základní konfiguraci publikačního systému WAMOS můžete dále rozšiřovat pomocí tzv. rozšiřujících modulů. Ceny jednotlivých modulů naleznete v interaktivním ceníku webového modulárního systému WAMOS.

Základní moduly publikačního systému WAMOS

Základní moduly jsou součástí každé instalace systému WAMOS. Jedná se o moduly nutné k vytváření frontendu, nastavování přístupů do backendu a k bezpečnému provozu a monitorování běhu systému. Všechny tyto moduly jsou v základní ceně a konfirguaci systému WAMOS, tedy v ceně jádra - viz kalkulátor modulů.

Více informací o základních modulech webového modulárního systému WAMOS

Rozšiřující moduly publikačního systému WAMOS

Rozšiřující moduly systému WAMOS slouží především k rozšíření funkčnosti systému WAMOS pro plnohodnotnou správu poptávaného projektu. Díky rozšiřujícím modulům může sloužit systém WAMOS jako publikační systém, redakční systém či jakýkoliv jiný webový modulární systém. Díky rozšiřujícím modulům může být systém WAMOS implementován ve funkci jakéhokoliv internetového projektu - např. E-Shop (internetový obchod), katalog, aukční server, slevový server, bazar, inzertní server, firemní prezentace aj.

Více informací o rozšiřujících modulech webového modulárního systému WAMOS

Atributovatelnost

Pod pojmem atributovatelnost si představte, že každá položka, kterou může spravovat webový modulární systém na Vašich webových stránkách, může mít libovolné atributy. Nejlépe si lze dané představit u katalogu či internetového obchodu (e-shopu). Díky atributovatelnosti jsou vybrané atributy navazovány ke každé jednotlivé položce a tím je poté možno tyto atributy použít např. k parametrickému vyhledávání.

Webový modulární systém WAMOS jde ovšem v tomto ohledu ještě dále a atributovatelná je v podstatě každá spravovaná položka. Např. tedy každý typ šablony, stránky či článek může mít rozšiřující atributy, které Vám poté pomohou dané položky velmi efektivně a jednoduše spravovat a ovlivňovat chování Vaší webové prezentace.

SEO optimalizace

Provedení SEO optimalizace je pro nás v případě realizace webových stránek či internetových projektů samozřejmostí. SEO optimalizaci provádíme v ceně realizace a díky systému WAMOS Vám bude dokonce velmi snadno umožněno ovlivňovat SEO optimalizaci Vašich webovýh stránek. Můžete nezávisle pro každou stránku nastavit URL adresy, titulky, meta tagy, nadpisy včetně kompletního obsahu. Případně Vám můžeme pomoci s plněním Vašich webových stránek pomocí tzv. copywritngu. Copywriting je technikou a dovedností psaní vhodných, čtivých a především optimalizovaných textů vystihujících Váš záměr, obsah webu a nabízených služeb či produktů. Díky tomu bude Váš web lépe indexován a zobrazován ve výsledcích vyhledávání na vhodná klíčová slova a výrazně tak vzroste konverzní poměr (přeměna) návštěvníků Vašich webových stránek ve Vaše zákazníky.

Díky SEO optimalizaci zdarma ihned při realizaci projektu můžete ušetřit i desítky tisíc korun, které by bylo později nutné vynaložit na provedení SEO analýzy a poté teprve SEO optimalizace.

Uživatelské prostředí

Uživatelské prostředí systému WAMOS lze velmi jednoduše upravovat potřebám každého uživatele. Každý uživatel má tak možnost změnit si všechny pohledy a přehledy dostupné v systému WAMOS, včetně možnosti zobrazení užvatelských sloupců (informací) a možnosti filtrování.

Samozřejmostí je i propracovaná nápověda systému, která se prolíná celým systémem. Téměř každá položka obsahuje nápovědu popisující její účel či možnosti. Nikdy se tak v systému WAMOS neztratíte a webový systém Vám bude vždy nápomocen.

Systém WAMOS

Systém WAMOS je profesionální webový modulární systém s univerzálním backendem a frontendem implementovaným na míru.

Informace o systému WAMOS

Vývoj na míru

Máte nápad či podnikatelský záměr a potřebujete webovou aplikaci na míru? Chcete se prezentovat na Facebooku či vytvořit aplikaci pro Facebook?

Více informací o vývoji na míru

SEO optimalizace

Potřebujete Váš web více zviditelnit? Ignorují vyhledávače Vámi nabízené kvalitní služby či produkty? Pomůžeme Vám být více viditelnými!

Více informací o SEO

Rychlý kontakt

Ing. Petr Suchý
tel.: + 420 731 608 471
email: suchy@wamos.cz
skype: xsuchy09

Úplné kontaktní údaje

Napsali o nás

Velice rychlé a profesionální zpracování zakázky.

  • Kontaktní osoba: Jan Pospíšil
  • Klient: Jan Pospíšil, podnikatel

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace