Modul Katalog

Modul Katalog slouží ke správě neomezeného množštví kategorií ve stromové struktuře, do nichž mohou být libovolně umísťovány vedené položky, nejčastěji produkty.

Části modulu Katalog

Modul Katalog obsahuje několik částí:

Prioritizace, akce, uživatelské řazení

Položkám v modulu Katalog ze nastavovat prioritu a prioritním položkám lze nastavit uživatelské řazení. Samozřejmostí je možnost vytváření akcí na produkty, kategorie, výrobce i dodavatele (tyto položky mohou být i jiné funkci než je jejich výchozí název - dané je upravováno na míru dle každé jednotlivé implementace).

Parametrické a fulltextové vyhledávání

Samozřejmostí je možnost vytvoření parametrického a fulltextového vyhledávání v jednotlivých kategoriích v návaznosti na přidělených atributech, návaznost vedených položek v podobě určení příbuzných položek, příslušenství, dále je možno u každého produktu (vedené položky) vytvářet obrázkové galerie aj. Produkty je možné také řadit uživatelsky. Samozřejmostí je opět možnost ovlivnění a nastavení SEO optimalizace - každá kategorie a vedená položka má vlastní popisky a klíčová slova vhodná k použití do meta tagů.

Modul Katalog je vhodný ke správě běžných katalogů (např. firemních), k  vedení produktů elektronického obchodu (ve spojení s modulem E-Shop) či jiných libovolných položek. Pojmenování a účel jednotlivých částí modulu Katalog lze libovolně měnit v každé jednotlivé implementaci - tedy na míru každému projektu.

Systém WAMOS

Systém WAMOS je profesionální webový modulární systém s univerzálním backendem a frontendem implementovaným na míru.

Informace o systému WAMOS

SEO optimalizace

Potřebujete Váš web více zviditelnit? Ignorují vyhledávače Vámi nabízené kvalitní služby či produkty? Pomůžeme Vám být více viditelnými!

Více informací o SEO

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace