Modul Čtenáři

V případě, že potřebujete umožnit svým návštěvníkům registraci a chcete následně daným návštěvníkům zpřístupňovat běžně neveřejné části Vaší prezentace či portálu, bude Vás jistě zajímat modul Čtenáři.

Registrace návštěvníků

Modul Čtenáři je určen ke správě registrovaných návštěvníků. Umožňuje nastavení neomezeného množství čtenářských skupin a levelů, díky nimž může návštěvník Vašeho webu získávat vyšší oprávnění a přístup do běžně neveřejných částí Vašeho webu.

Atributy a informace o návštěvnících

Dále je možno specifikovat atributy, které chcete o návštěvnících uchovávat. Modul je tak možné použít k vedení veškerých údajů uživatelů např. internetového obchodu, kde bude potřeba o každém návštěvníkovi znát a uchovávat fakturační, ale i doručovací adresu aj. informace dle Vaší potřeby.

Affiliate systém

Pokud chcete svým návštěvníkům či zákazníkům nabídnout i affiliate systém, není problém díky atributům jednoduchý affiliate systém implementovat na míru. V případě, že máte zájem o rozsáhlý a propracovaný affiliate systém, pak Vám doporučíme a nabídneme modulární řešení na míru.

Modul Čtenáři - shrnutí

Díky modulu Čtenáři tak získáte plnou kontrolu nad registrovanými návštěvníky Vašeho webu a budete mít možnost spravovat a uchovávat veškeré Vámi požadované informace. Samozřejmě je poté možno tyto údaje dále využít k dalšímu rozvoji Vašeho webu a přiblížení se Vašim zákazníkům či cílové skupině.

Systém WAMOS

Systém WAMOS je profesionální webový modulární systém s univerzálním backendem a frontendem implementovaným na míru.

Informace o systému WAMOS

SEO optimalizace

Potřebujete Váš web více zviditelnit? Ignorují vyhledávače Vámi nabízené kvalitní služby či produkty? Pomůžeme Vám být více viditelnými!

Více informací o SEO

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace