Realizace webových stránek a internetových projektů

Při realizaci webových projektů se snažíme držet jistých pravidel, která jasně stanoví jednotlivé fáze vývoje projektu. Tato pravidla dodržujeme jak při vývoji webových projektů a webových stránek realizovaných na webovém modulárním systému WAMOS, tak při vývoji aplikací a projektů kompletně na míru.

Cena a termín realizace

Cena i termín realizace je vždy závislý na každé konkrétní implementaci. Projekty implementujeme v několika fázích, jejichž posloupnost Vám zajistí smluvní garanci termínu i ceny realizace. Firemní prezentace a běžné webové prezentace mohou být realizovány v rámci několika dnů, běžné internetové katalogy, slevové servery během jednoho či dvou týdnů, aukční systémy, internetové obchody, informační portály a rozsáhlé internetové projekty většinou v rozmezí dvou až šesti týdnů. Vše záleží na Vašich konkrétních požadavcích a sepsané studii projektu.

Samozřejmě si můžete spočítat cenu požadované konfigurace systému WAMOS v našem ceníku - kalkulátoru modulů systému WAMOS. Moduly pro Váš projekt Vám navrhneme a doporučíme ve studii projektu na základě Vámi poskytnutých informací a požadavků.

Na základě vypracované studie konečného stavu projektu je vypracována kalkulace, jejíž výsledky jsou termín a cena realizace, které jsou součástí smlouvy. Cena i termín realizace jsou tedy smluvně garantovány a nemusíte se obávat dodatečného navyšování ceny projektu.

Fáze realizace projektu

Projekty jsou na systému WAMOS realizovány v několika fázích (pokud nění domluveno jinak):

 1. Hrubá specifikace od klienta,
 2. hrubá kalkulace termínu a ceny na základě bodu 1.,
 3. podpis smlouvy o smlouvě budoucí,
 4. zadání grafických prací,
 5. grafické podklady + jejich řezání a kódování (X)HTML/CSS šablon,
 6. vytvoření přesné studie projektu - přesná struktura a funkčnost webu včetně graf. podkladů a popisu jednotlivých stránek,
 7. vytvoření kalkulace - časové i cenové - výsledky kalkulací jsou součástí smlouvy (tedy konečná cena a garantovaný termín realizace),
 8. podpis smlouvy + 50% ceny jako záloha realizace,
 9. implementace a testování,
 10. protokol o převzetí (shoda systému se studií),
 11. 50% ceny jako doplatek realizace,
 12. veřejné spuštění projektu.

Přístupnost, použitelnost a webová sémantika

Samozřejmě v rámci realizace kompletních projektů klademe důraz na dodržení pravidel přístupnosti, použitelnosti a správné webové sémantiky. Pomůžeme Vám s návrhem struktury a v případě zájmu i obsahu Vašeho webového projektu. Díky tomu bude Váš web lépe dostupný širokému spektru klientů a i lépe indexovatelný vyhledávači a roboty.

SEO optimalizace

Samozřejmostí pro nás je v rámci realizace kompletních projektů provádět on-page SEO optimalizaci v ceně realizace (bez navýšení ceny projektu) a v případě zájmu i doporučení a provedení off-page SEO optimalizace.

Garance

Dokončením a odevzdáním projektu pro nás samozřejmě práce a zodpovědnost nekončí. Garantujeme Vám plnou funkčnost, optimalizaci a bezpečnost realizovaného projektu. Dále u projektů samozřejmě garantujeme podporu, poradenství a nápomoc v dalších fázích vývoje, rozšíření či úprav projektu.

Systém WAMOS

Systém WAMOS je profesionální webový modulární systém s univerzálním backendem a frontendem implementovaným na míru.

Informace o systému WAMOS

Vývoj na míru

Máte nápad či podnikatelský záměr a potřebujete webovou aplikaci na míru? Chcete se prezentovat na Facebooku či vytvořit aplikaci pro Facebook?

Více informací o vývoji na míru

SEO optimalizace

Potřebujete Váš web více zviditelnit? Ignorují vyhledávače Vámi nabízené kvalitní služby či produkty? Pomůžeme Vám být více viditelnými!

Více informací o SEO

Rychlý kontakt

Ing. Petr Suchý
tel.: + 420 731 608 471
email: suchy@wamos.cz
skype: xsuchy09

Úplné kontaktní údaje

Napsali o nás

Na základě předchozích kladných zkušeností jsme se rozhodli opět obrátit na Petra Suchého s vývojem Facebook aplikace SMS brány Esemes.cz. Perfektní analýza, porozumnění požadavku a interaktivní přístup k vývoji zakázky byly velkým přínosem v průběhu tvorby a patří k Petrovým standardům. Velmi jsem ale ocenil ochotu reagovat velmi flexibilně a rychle na jakékoli mé požadavky. 2 měsíce od spuštění jsme zaznamenali nárůst počtu fanoušků Facebooku aplikace o více, než 20.000. Číslo nadále roste a to je jistě dostatečným vyjádřením kvality odvedené práce.

 • Kontaktní osoba: Lukáš Janoušek
 • Klient: iBrands s.r.o.
Detail reference s reakcí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace