Realizace webových stránek a internetových projektů

Při realizaci webových projektů se snažíme držet jistých pravidel, která jasně stanoví jednotlivé fáze vývoje projektu. Tato pravidla dodržujeme jak při vývoji webových projektů a webových stránek realizovaných na webovém modulárním systému WAMOS, tak při vývoji aplikací a projektů kompletně na míru.

Cena a termín realizace

Cena i termín realizace je vždy závislý na každé konkrétní implementaci. Projekty implementujeme v několika fázích, jejichž posloupnost Vám zajistí smluvní garanci termínu i ceny realizace. Firemní prezentace a běžné webové prezentace mohou být realizovány v rámci několika dnů, běžné internetové katalogy, slevové servery během jednoho či dvou týdnů, aukční systémy, internetové obchody, informační portály a rozsáhlé internetové projekty většinou v rozmezí dvou až šesti týdnů. Vše záleží na Vašich konkrétních požadavcích a sepsané studii projektu.

Samozřejmě si můžete spočítat cenu požadované konfigurace systému WAMOS v našem ceníku - kalkulátoru modulů systému WAMOS. Moduly pro Váš projekt Vám navrhneme a doporučíme ve studii projektu na základě Vámi poskytnutých informací a požadavků.

Na základě vypracované studie konečného stavu projektu je vypracována kalkulace, jejíž výsledky jsou termín a cena realizace, které jsou součástí smlouvy. Cena i termín realizace jsou tedy smluvně garantovány a nemusíte se obávat dodatečného navyšování ceny projektu.

Fáze realizace projektu

Projekty jsou na systému WAMOS realizovány v několika fázích (pokud nění domluveno jinak):

 1. Hrubá specifikace od klienta,
 2. hrubá kalkulace termínu a ceny na základě bodu 1.,
 3. podpis smlouvy o smlouvě budoucí,
 4. zadání grafických prací,
 5. grafické podklady + jejich řezání a kódování (X)HTML/CSS šablon,
 6. vytvoření přesné studie projektu - přesná struktura a funkčnost webu včetně graf. podkladů a popisu jednotlivých stránek,
 7. vytvoření kalkulace - časové i cenové - výsledky kalkulací jsou součástí smlouvy (tedy konečná cena a garantovaný termín realizace),
 8. podpis smlouvy + 50% ceny jako záloha realizace,
 9. implementace a testování,
 10. protokol o převzetí (shoda systému se studií),
 11. 50% ceny jako doplatek realizace,
 12. veřejné spuštění projektu.

Přístupnost, použitelnost a webová sémantika

Samozřejmě v rámci realizace kompletních projektů klademe důraz na dodržení pravidel přístupnosti, použitelnosti a správné webové sémantiky. Pomůžeme Vám s návrhem struktury a v případě zájmu i obsahu Vašeho webového projektu. Díky tomu bude Váš web lépe dostupný širokému spektru klientů a i lépe indexovatelný vyhledávači a roboty.

SEO optimalizace

Samozřejmostí pro nás je v rámci realizace kompletních projektů provádět on-page SEO optimalizaci v ceně realizace (bez navýšení ceny projektu) a v případě zájmu i doporučení a provedení off-page SEO optimalizace.

Garance

Dokončením a odevzdáním projektu pro nás samozřejmě práce a zodpovědnost nekončí. Garantujeme Vám plnou funkčnost, optimalizaci a bezpečnost realizovaného projektu. Dále u projektů samozřejmě garantujeme podporu, poradenství a nápomoc v dalších fázích vývoje, rozšíření či úprav projektu.

Systém WAMOS

Systém WAMOS je profesionální webový modulární systém s univerzálním backendem a frontendem implementovaným na míru.

Informace o systému WAMOS

Vývoj na míru

Máte nápad či podnikatelský záměr a potřebujete webovou aplikaci na míru? Chcete se prezentovat na Facebooku či vytvořit aplikaci pro Facebook?

Více informací o vývoji na míru

SEO optimalizace

Potřebujete Váš web více zviditelnit? Ignorují vyhledávače Vámi nabízené kvalitní služby či produkty? Pomůžeme Vám být více viditelnými!

Více informací o SEO

Rychlý kontakt

Ing. Petr Suchý
tel.: + 420 731 608 471
email: suchy@wamos.cz
skype: xsuchy09

Úplné kontaktní údaje

Napsali o nás

Když jsme se rozhodli, že spustíme internetovou aukci, zveřejnili jsme poptávku po příslušném software. Zhruba z dvacítky nabídek jsme nakonec vybírali ze čtyř, které jsme podrobně zkoumali. Zajímalo nás nejen to, co nabízený systém ukáže běžnému uživateli internetu, ale i jak se ovládá a co všechno umí provozovateli zobrazit. Většina z těchto systémů byla programována na nějakém modulárním systému. Po předvedení systému WAMOS panem Ing. Petrem Suchým bylo rozhodnuto a náš aukční server jsme postavili na něm. Zvítězilo to, že mě osobně možnosti systému ukazoval sám jeho tvůrce a programátor. Takže bez váhání odpověděl jakoukoliv technickou otázku. Vysvětlil mě i zabezpečení celého systému proti zneužití, což ostatní systémy buď vůbec neměly, neuměly, nebo toto zabezpečení jen neuměli obchodní zástupci nabízejících firem vysvětlit.

Když jsme později po spuštění systému potřebovali udělat nějakou úpravu či přidat nějaký datový výstup, vždy jsme se dohodli na ceně a termínu a úprava byla panem Suchým provedena. Při jasném zadání našeho požadavku byl vždy požadovaný výsledek. V tomto případě už pravděpodobně nejde o kvality systému WAMOS jako takového, ale o přístup jeho tvůrce k zákazníkovi. Díky tomuto přístupu spolupracujeme s programátorem Ing. Petrem Suchým i na dalších projektech.

 • Kontaktní osoba: Roman Kočí
 • Klient: RK konzult, spol. s r.o.
Detail reference s reakcí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace