WAMOS

Univerzální webový modulární systém s profesionální implementací na míru každému klientovi, nadstandardními garancemi včetně konečné ceny a termínu realizace, podpory a SEO optimalizace zdarma.

Redakční systém

Redakční systém slouží ke správě článků a jejich řazení do kategorií, tagování a správě komentářů. Je běžně užíván informačními portály, blogery atd. Systém WAMOS může být implementován ve funkci redakčního systému pomocí modulu Články, modulu Komentáře a případně dalších rozšiřujících modulů, není však redakčním systémem.

Publikační systém

Publikační systém slouží ke správě rozsáhlejších portálů a webových prezentací s možností prezentovat obsah bez nutnosti znalosti webových technologií. Publikační systém by měl umožnit publikování informací na webu všem lidem znalých běžných kancelářských prací na počítači. Umožňuje nejen spravovat a zveřejňovat psané informace, ale i binární či textové dokumenty. Jedná se velmi často o propracovanější a výrazně silnější nástroje než kterým je redakční systém. Publikační systém může obsahovat i funkci redakčního systému.

Internetový obchod / E-Shop

Webový modulární systém WAMOS lze pomocí rozšiřujících modulů Katalog, Čtenáři (není podmínkou) a E-Shop (není podmínkou) v internetový obchod. Samozřejmostí je propojení internetového obchodu s účetním či skladovým software. Díky atributovatelnosti položek spravovaných modulem Katalog je velmi snadné vytvořit parametrické vyhledávání a to i pro každou z kategorií samostatně. Implementací na míru získáte jedinečné řešení plně vyhovující Vašim potřebám.

Webová / firemní prezentace

Pro běžnou webovou či firemní prezentaci postačí základní konfigurace systému WAMOS (jádro a základní moduly). Není tedy potřeba dokupovat rozšiřující moduly a správa Vaší firemní prezentace se stane velmi jednoduchou záležitostí. Samozřejmostí je nastavení SEO optimalizace v backendu (administraci) systému a jednoduché vytváření i nových stránek na připravených šablonách. Stanete se tak plně samostatní a nezávislí z hlediska správy a aktualizace Vašich webových stránek.

Univerzální webový modulární systém

Systém WAMOS je univerzálním webovým modulárním systémem s nadstandardním zabezpečením a poskytovanými garancemi. Svou modulárností a univerzálností (atributovatelností) umožňuje implementaci pro libovolný internetový projekt. Klientovi je vždy dodána implementace na míru, které se klient stává vlastníkem a má tak zajištěnu jedinečnost na internetu, která je pro úspěch projektu jedním z nejdůležitějších faktorů.

Systém WAMOS Vám nabídne jednoduchou správu i velmi rozsáhlých projektů a implementaci všech částí Vašeho projektu na míru, tedy dle Vašich přání a představ. Systém WAMOS se přizpůsobí Vám, není třeba, abyste se Vy přizpůsobovali jemu.

Vývoj na míru

Máte nápad či podnikatelský záměr a potřebujete webovou aplikaci na míru? Chcete se prezentovat na Facebooku či vytvořit aplikaci pro Facebook?

Více informací o vývoji na míru

SEO optimalizace

Potřebujete Váš web více zviditelnit? Ignorují vyhledávače Vámi nabízené kvalitní služby či produkty? Pomůžeme Vám být více viditelnými!

Více informací o SEO

Rychlý kontakt

Ing. Petr Suchý
tel.: + 420 731 608 471
email: suchy@wamos.cz
skype: xsuchy09

Úplné kontaktní údaje

Napsali o nás

Profesionalita, rychlá komunikace, doporučuji.

  • Kontaktní osoba: Jakub Starý
  • Klient: Jakub Starý, podnikatel

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace