WAMOS

Univerzální webový modulární systém s profesionální implementací na míru každému klientovi, nadstandardními garancemi včetně konečné ceny a termínu realizace, podpory a SEO optimalizace zdarma.

Redakční systém

Redakční systém slouží ke správě článků a jejich řazení do kategorií, tagování a správě komentářů. Je běžně užíván informačními portály, blogery atd. Systém WAMOS může být implementován ve funkci redakčního systému pomocí modulu Články, modulu Komentáře a případně dalších rozšiřujících modulů, není však redakčním systémem.

Publikační systém

Publikační systém slouží ke správě rozsáhlejších portálů a webových prezentací s možností prezentovat obsah bez nutnosti znalosti webových technologií. Publikační systém by měl umožnit publikování informací na webu všem lidem znalých běžných kancelářských prací na počítači. Umožňuje nejen spravovat a zveřejňovat psané informace, ale i binární či textové dokumenty. Jedná se velmi často o propracovanější a výrazně silnější nástroje než kterým je redakční systém. Publikační systém může obsahovat i funkci redakčního systému.

Internetový obchod / E-Shop

Webový modulární systém WAMOS lze pomocí rozšiřujících modulů Katalog, Čtenáři (není podmínkou) a E-Shop (není podmínkou) v internetový obchod. Samozřejmostí je propojení internetového obchodu s účetním či skladovým software. Díky atributovatelnosti položek spravovaných modulem Katalog je velmi snadné vytvořit parametrické vyhledávání a to i pro každou z kategorií samostatně. Implementací na míru získáte jedinečné řešení plně vyhovující Vašim potřebám.

Webová / firemní prezentace

Pro běžnou webovou či firemní prezentaci postačí základní konfigurace systému WAMOS (jádro a základní moduly). Není tedy potřeba dokupovat rozšiřující moduly a správa Vaší firemní prezentace se stane velmi jednoduchou záležitostí. Samozřejmostí je nastavení SEO optimalizace v backendu (administraci) systému a jednoduché vytváření i nových stránek na připravených šablonách. Stanete se tak plně samostatní a nezávislí z hlediska správy a aktualizace Vašich webových stránek.

Univerzální webový modulární systém

Systém WAMOS je univerzálním webovým modulárním systémem s nadstandardním zabezpečením a poskytovanými garancemi. Svou modulárností a univerzálností (atributovatelností) umožňuje implementaci pro libovolný internetový projekt. Klientovi je vždy dodána implementace na míru, které se klient stává vlastníkem a má tak zajištěnu jedinečnost na internetu, která je pro úspěch projektu jedním z nejdůležitějších faktorů.

Systém WAMOS Vám nabídne jednoduchou správu i velmi rozsáhlých projektů a implementaci všech částí Vašeho projektu na míru, tedy dle Vašich přání a představ. Systém WAMOS se přizpůsobí Vám, není třeba, abyste se Vy přizpůsobovali jemu.

Vývoj na míru

Máte nápad či podnikatelský záměr a potřebujete webovou aplikaci na míru? Chcete se prezentovat na Facebooku či vytvořit aplikaci pro Facebook?

Více informací o vývoji na míru

SEO optimalizace

Potřebujete Váš web více zviditelnit? Ignorují vyhledávače Vámi nabízené kvalitní služby či produkty? Pomůžeme Vám být více viditelnými!

Více informací o SEO

Rychlý kontakt

Ing. Petr Suchý
tel.: + 420 731 608 471
email: suchy@wamos.cz
skype: xsuchy09

Úplné kontaktní údaje

Napsali o nás

Po první úspěšné spolupráci na drobném rozšíření aplikace Esemes.cz jsem se rozhodl zadat panu Suchému kompletní vývoj nové verze aplikace. Ta oproti původní verzi přinesla mnoho nových funkcí a v průběhu bylo třeba se vypořádat s mnohými otazníky. Začátek spolupráce začal podrobnou analýzou, která umožnila naprosté dodržení termínu ze strany developera. Jako velmi dobrým krokem se ukázalo nasazení systému WAMOS pro správu aplikace, díky kterému dokážeme sami jednoduše spravovat téměř kompletní webové stránky. Práci pana Suchého mohu jedině dále doporučit.

  • Kontaktní osoba: Lukáš Janoušek
  • Klient: iBrands s.r.o.
Detail reference s reakcí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace