Kompletní webové projekty řešené na míru

Věříme, že jedinečnost je to, co klientovi nejvíce pomůže projekt zvýraznit a nastartovat ho k úspěšnému splnění vytyčených cílů. Proto publikační systém WAMOS není krabicový systém. I přesto bude realizace Vašeho projektu provedena rychle a s jedinečným řešením na míru. Pokud zastáváte stejné hodnoty a chcete být jedineční, máte představu a vizi, pomůžeme Vám ji splnit přesně dle Vašich požadavků.

Individuální řešení a přístup

Nabízíme Vám individuální řešení Vašeho zadání implementací na profesionálním webovém modulárním systému WAMOS. Jeho univerzálností a atributovatelností je zajištěno, že splní požadavky jak jednoduchých firemních či jiných prezentací, tak velmi složitých komplexních projektů od aukčních systémů, internetových obchodů - e-shopů, po rozsáhlé informační, komunitní či jiné portály.

Neměníme zadání, měníme vlastní řešení a implementujeme na míru dle Vašich představ

Tím, že přistupujeme ke každému projektu s prázdným papírem a nikoliv krabicí, na kterou projekt ohneme a zlomíme, máte zajištěno na trhu jedinečné řešení splňující Vaše veškeré požadavky a cíle, které jste si na počátku stanovili. Nejsme tu od toho, abychom Vaše představy měnili a lámali na naše řešení. Jsme tu od toho, abychom díky našemu řešení a implementaci na míru kompletně splnili Vaše zadání a požadavky. Tedy nebudeme ohýbat a lámat Vaše představy, ale budeme maximálně ohýbat a lámat náš systém WAMOS. Ten byl k tomuto účelu stvořený a je k němu i plně optimalizovaný. Tedy diktujte nám Vaše přání a představy, plně Vám nasloucháme.

Bezpečnost, kvalita realizace a spokojenost klienta je naším cílem - slibované neslibujeme, ale garantujeme

Samozřejmě, že pokud uvidíme možnost vhodnějšího či lepšího řešení, pak Vám dané navrhneme a vysvětlíme. Nad prací přemýšlíme a upřednostňujeme kvalitu a preciznost před rychlostí. Neslibujeme nereálné termíny, abychom poté Váš projekt urychlovali a nedali mu vše co můžeme, protože chceme či musíme rychle plnit jiné sliby či závazky. Vždy i smluvně garantujeme cenu i termín realizace, tedy nedovolíme si garantovat nereálné ceny či termíny.

Klademe maximální důraz na bezpečnost a kvalitu odvedené práce, abyste se na realizovaný projekt mohli plně spolehnout.

Podpora a další rozvoj projektu je samozřejmostí

Tím, že Váš projekt úspěšně dokončíme pro nás však jistě nekončí. S potěšením ve spolupráci pokračujeme a rozšiřujeme již realizované projekty a tuto spolupráci Vám i garantujeme. Nehrozí Vám tedy, že se v případě zjištění potřeby úprav či rozšíření Vašeho projektu nebudete mít na koho obrátit. Jsme tu pro Vás a stejně jako Vy rostete s naší realizací, tak my rosteme s Vaším projektem. Jsme si plně vědomi, že obchodní vztah může být založen pouze na oboustranné důvěře a úspěchu, proto se snažíme projektu nejen s maximální odpovědností vtyvořit, ale i dále se o něj v případě potřeby starat a dále ho rozšiřovat.

Rozfázujte projekt a snižte tak prvotní investici a rizika

Pokud se tedy bojíte příliš vysoké investice do projektu v plném rozsahu Vašich představ a ideí, můžeme realizovat pouze jádro Vašeho projektu a myšlenky, které Vám bude schopno naznačit potencionál Vašeho projektu. Projekt můžeme kdykoliv dále rozšiřovat a posouvat dle zjištěného zájmu a cílové skupiny, které se jistě dříve či později sama objeví a projeví.

Systém WAMOS

Zjistěte více o profesionálním webovém modulárním či chcete-li publikačním či redakčním systému WAMOS a kontakujte nás s Vaší poptávkou. Navrhneme Vám řešení na systému WAMOS u kterého si budeme jisti optimálním řešením Vašeho zadání a budeme počítat s prostorem, který Váš projekt může v budoucnu ptořebovat a budete chtít využít. Nikdy není naše řešení krátkozraké, ale naopak plně otevřené dalšímu rozvoji.

Více informací o systému WAMOS

Kompletní řešení na míru

Nemáte-li zájem o implementaci jakéhokoliv existujícího i sebevíce univerzálnějšího řešení a není-li pro Vás prioritou spíše termín realizace, můžeme Vám projekt kompletně realizovat na systému vyvinutém speciálně dle Vašich potřeb a užití. Aplikace bude kompletně ve Vašem vlastnictví a bude Vaším jedinečným řešením nejen ve frontendové části (veřejné), ale i v její části backendové (administrační).

Více informací o kompletním řešení na míru

Systém WAMOS

Systém WAMOS je profesionální webový modulární systém s univerzálním backendem a frontendem implementovaným na míru.

Informace o systému WAMOS

Vývoj na míru

Máte nápad či podnikatelský záměr a potřebujete webovou aplikaci na míru? Chcete se prezentovat na Facebooku či vytvořit aplikaci pro Facebook?

Více informací o vývoji na míru

SEO optimalizace

Potřebujete Váš web více zviditelnit? Ignorují vyhledávače Vámi nabízené kvalitní služby či produkty? Pomůžeme Vám být více viditelnými!

Více informací o SEO

Rychlý kontakt

Ing. Petr Suchý
tel.: + 420 731 608 471
email: suchy@wamos.cz
skype: xsuchy09

Úplné kontaktní údaje

Napsali o nás

S celkovým průběhem prací na realizaci projektu Potražnja.org jsme maximálně spokojeni.

Během celé doby implementace projektu jsme denně dostávali reporty o ukončenych a aktuálně probíhajících pracích.

Funkčnost, stabilita a v neposlední řadě bezpečnost portálu byla pro nás hlavním kritériem při výběru dodavatele řešení tyto podmínky byly důvodem pro výběr publikačního systému WAMOS.

Spolupráce neskončila pouze odevzdáním projektu, ale již nyní připravujeme další rozšíření projektu, které se budou postupně zapracovávat.

Za plus pokládáme také osobní přístup a dokonalou znalost CMS WAMOS.

  • Kontaktní osoba: Zoran Kandjera
  • Klient: VEXCOLT ČR s.r.o.
Detail reference s reakcí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace