Kompletní webové projekty řešené na míru

Věříme, že jedinečnost je to, co klientovi nejvíce pomůže projekt zvýraznit a nastartovat ho k úspěšnému splnění vytyčených cílů. Proto publikační systém WAMOS není krabicový systém. I přesto bude realizace Vašeho projektu provedena rychle a s jedinečným řešením na míru. Pokud zastáváte stejné hodnoty a chcete být jedineční, máte představu a vizi, pomůžeme Vám ji splnit přesně dle Vašich požadavků.

Individuální řešení a přístup

Nabízíme Vám individuální řešení Vašeho zadání implementací na profesionálním webovém modulárním systému WAMOS. Jeho univerzálností a atributovatelností je zajištěno, že splní požadavky jak jednoduchých firemních či jiných prezentací, tak velmi složitých komplexních projektů od aukčních systémů, internetových obchodů - e-shopů, po rozsáhlé informační, komunitní či jiné portály.

Neměníme zadání, měníme vlastní řešení a implementujeme na míru dle Vašich představ

Tím, že přistupujeme ke každému projektu s prázdným papírem a nikoliv krabicí, na kterou projekt ohneme a zlomíme, máte zajištěno na trhu jedinečné řešení splňující Vaše veškeré požadavky a cíle, které jste si na počátku stanovili. Nejsme tu od toho, abychom Vaše představy měnili a lámali na naše řešení. Jsme tu od toho, abychom díky našemu řešení a implementaci na míru kompletně splnili Vaše zadání a požadavky. Tedy nebudeme ohýbat a lámat Vaše představy, ale budeme maximálně ohýbat a lámat náš systém WAMOS. Ten byl k tomuto účelu stvořený a je k němu i plně optimalizovaný. Tedy diktujte nám Vaše přání a představy, plně Vám nasloucháme.

Bezpečnost, kvalita realizace a spokojenost klienta je naším cílem - slibované neslibujeme, ale garantujeme

Samozřejmě, že pokud uvidíme možnost vhodnějšího či lepšího řešení, pak Vám dané navrhneme a vysvětlíme. Nad prací přemýšlíme a upřednostňujeme kvalitu a preciznost před rychlostí. Neslibujeme nereálné termíny, abychom poté Váš projekt urychlovali a nedali mu vše co můžeme, protože chceme či musíme rychle plnit jiné sliby či závazky. Vždy i smluvně garantujeme cenu i termín realizace, tedy nedovolíme si garantovat nereálné ceny či termíny.

Klademe maximální důraz na bezpečnost a kvalitu odvedené práce, abyste se na realizovaný projekt mohli plně spolehnout.

Podpora a další rozvoj projektu je samozřejmostí

Tím, že Váš projekt úspěšně dokončíme pro nás však jistě nekončí. S potěšením ve spolupráci pokračujeme a rozšiřujeme již realizované projekty a tuto spolupráci Vám i garantujeme. Nehrozí Vám tedy, že se v případě zjištění potřeby úprav či rozšíření Vašeho projektu nebudete mít na koho obrátit. Jsme tu pro Vás a stejně jako Vy rostete s naší realizací, tak my rosteme s Vaším projektem. Jsme si plně vědomi, že obchodní vztah může být založen pouze na oboustranné důvěře a úspěchu, proto se snažíme projektu nejen s maximální odpovědností vtyvořit, ale i dále se o něj v případě potřeby starat a dále ho rozšiřovat.

Rozfázujte projekt a snižte tak prvotní investici a rizika

Pokud se tedy bojíte příliš vysoké investice do projektu v plném rozsahu Vašich představ a ideí, můžeme realizovat pouze jádro Vašeho projektu a myšlenky, které Vám bude schopno naznačit potencionál Vašeho projektu. Projekt můžeme kdykoliv dále rozšiřovat a posouvat dle zjištěného zájmu a cílové skupiny, které se jistě dříve či později sama objeví a projeví.

Systém WAMOS

Zjistěte více o profesionálním webovém modulárním či chcete-li publikačním či redakčním systému WAMOS a kontakujte nás s Vaší poptávkou. Navrhneme Vám řešení na systému WAMOS u kterého si budeme jisti optimálním řešením Vašeho zadání a budeme počítat s prostorem, který Váš projekt může v budoucnu ptořebovat a budete chtít využít. Nikdy není naše řešení krátkozraké, ale naopak plně otevřené dalšímu rozvoji.

Více informací o systému WAMOS

Kompletní řešení na míru

Nemáte-li zájem o implementaci jakéhokoliv existujícího i sebevíce univerzálnějšího řešení a není-li pro Vás prioritou spíše termín realizace, můžeme Vám projekt kompletně realizovat na systému vyvinutém speciálně dle Vašich potřeb a užití. Aplikace bude kompletně ve Vašem vlastnictví a bude Vaším jedinečným řešením nejen ve frontendové části (veřejné), ale i v její části backendové (administrační).

Více informací o kompletním řešení na míru

Systém WAMOS

Systém WAMOS je profesionální webový modulární systém s univerzálním backendem a frontendem implementovaným na míru.

Informace o systému WAMOS

Vývoj na míru

Máte nápad či podnikatelský záměr a potřebujete webovou aplikaci na míru? Chcete se prezentovat na Facebooku či vytvořit aplikaci pro Facebook?

Více informací o vývoji na míru

SEO optimalizace

Potřebujete Váš web více zviditelnit? Ignorují vyhledávače Vámi nabízené kvalitní služby či produkty? Pomůžeme Vám být více viditelnými!

Více informací o SEO

Rychlý kontakt

Ing. Petr Suchý
tel.: + 420 731 608 471
email: suchy@wamos.cz
skype: xsuchy09

Úplné kontaktní údaje

Napsali o nás

Vše rychle a bez problémů.

  • Kontaktní osoba: Martin Šťastný
  • Klient: Mgr. Jana Hyblerová, podnikatelka

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace