Webdesign - webová grafika

Zajistíme Vám dodání profesionálních grafických návrhů a podkladů pro Váš projekt. Spolupraucjeme s několika profesionálními grafiky, z nichž si sami vyberete, který je nejvíce blízký Vašim představám a vkusu.

Grafické podklady pro námi realizované projekty dodává především společnost WEBkomplex s.r.o., náš blízký spolupracovník na Slovensku, a podnikatel s mnohaletými zkušenostmi v oboru, Ing. Vítězslav Šudoma. Využíváme ale i služeb dalších profesionálních grafiků, z nichž si můžete vybrat Vám nejbližšího.

Samozřejme pro nás není problém implementovat i Vámi dodané grafické podklady či podklady dodané libovolnou třetí stranou.

Řezání a kódování grafických podkladů

Po dodání grafických podkladů jsou tyto podklady nařezány a nakódovány. Při kódování grafických podkladů klademe největší důraz na SEO optimalizaci a správnou sémantiku a přístupnost zdrojového kódu připravovaných šablon. Tyto práce nijak cenu nenavyšují, jsou pro nás při kódování grafických podkladů samozřejmostí.

Rychlý kontakt

Ing. Petr Suchý
tel.: + 420 731 608 471
email: suchy@wamos.cz
skype: xsuchy09

Úplné kontaktní údaje

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace