SEO analýza

SEO analýza by měla vždy předcházet SEO optimalizaci. Provádění SEO optimalizace bez kvalitní SEO analýzy může být velmi rizikové z hlediska správnosti provedené SEO optimalizace. SEO analýza odhalí a poukáže na největší slabiny Vašeho webu z hlediska SEO optimalizace a webové přístupnosti. S existující SEO analýzou je již SEO optimalizace pouhým držením se přesného návodu, nikoliv vařením z vody, kterým by jistě SEO optimalizace bez SEO analýzy byla.

Výstupem SEO analýzy je strukturovaný dokument, který popisuje aktuální stav analyzovaného webu a navrhuje nápravy nalezených chyb či nedostatků vůči SEO optimalizaci pro vyhledávače. Jedná se především o následující části:

Každá část vypracované SEO analýzy upozorňuje na hlavní chyby a nedostatky z hlediska SEO optimalizace a ihned navrhuje jejich řešení. Dokument lze tedy poté použít jako návod k provedení SEO optimalizace. Tu Vám může na základě provedené SEO analýzy provést již Vaše informační oddělení, případně Vám SEO optimalizaci můžeme provést i my.

SEO analýza tedy odhalí hlavní nedostatky současného zpracování Vašeho webu z hlediska webové přístupnosti a použitelnosti a samozřejmě i z hlediska SEO optimalizace. Výstupní dokument SEO analýzy ihned také navrhne řešení zjištěných nedostatků.

SEO analýza zdarma

Profesionální SEO analýzu Vám samozřejmě zdarma nikdo pravděpodobně nevypracuje. Nabízíme Vám ale možnost zjištění základních nedostatků a informací zdarma, pomocí námi vytvořeného robotického testu dostupného na adrese http://seo.wamos.cz. Tento zkontroluje především existenci základních (X)HTML elementů a atributů, validitu (X)HTML a CSS, zanalyzuje četnost klíčových slov, správnou sémantiku a strukturu. V neposlední řadě naše WAMOS SEO nástroje zkontrolují zaindexování Vašeho webu a umístění na zadaná klíčová slova ve výsledcích vyhledávačů.

Test je vyhodnocen tzv. WamosRankem. Jedná se o komplexní hodnocení z hlediska všech provedených testů WAMOS SEO nástrojů. Pokud budete mít zájem, můžete si nechat zobrazovat dosažené skóre i na Vašem webu prostřednictvím Rank ikon. Máte na výběr z ikon zobrazujících:

Jejich užití je podmíněno pouze ponecháním vygenerovaného kódu dané ikony.

WAMOS SEO nástroje jsou neustále vyvíjeny a optimalizovány. Můžete nás kontaktovat s připomínkami či novými nápady - pokusíme se Vám vyhovět či pomoci. Postupný vývoj lze sledovat pomocí novinek WAMOS SEO testů a případně pomocí RSS kanálu novinek WAMOS SEO nástrojů.

Použití WAMOS SEO nástrojů je zdarma k nekomerčním účelům (tedy není je možno používat ani jako podklad pro zpracování SEO analýz atd.). Bohužel se velmi často setkáváme s tím, že je vygenerovaný test používán k provádění SEO analýz a to i pouhým opisem či dokonce i prodáván klientům jako provedená SEO analýza - pokud se Vám dané stane, budeme rádi, pokud nás kontaktujete.

Systém WAMOS

Systém WAMOS je profesionální webový modulární systém s univerzálním backendem a frontendem implementovaným na míru.

Informace o systému WAMOS

Vývoj na míru

Máte nápad či podnikatelský záměr a potřebujete webovou aplikaci na míru? Chcete se prezentovat na Facebooku či vytvořit aplikaci pro Facebook?

Více informací o vývoji na míru

SEO optimalizace

Potřebujete Váš web více zviditelnit? Ignorují vyhledávače Vámi nabízené kvalitní služby či produkty? Pomůžeme Vám být více viditelnými!

Více informací o SEO

Rychlý kontakt

Ing. Petr Suchý
tel.: + 420 731 608 471
email: suchy@wamos.cz
skype: xsuchy09

Úplné kontaktní údaje

Napsali o nás

Profesionalita, rychlá komunikace, doporučuji.

  • Kontaktní osoba: Jakub Starý
  • Klient: Jakub Starý, podnikatel

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace