Poradenství

Máte nápad, projekt či zadání v oblasti především webových technologií a nevíte si s ním rady? Můžeme Vám pomoci. Podělíme se o mnohaleté know-how ověřované každodenní praxí. Pomůžeme Vám dostat se ze slepé uličky a splnit Váš cíl lépe než byste očekávali. V rámci realizace kompletních projektů je pro nás poskytování poradenství samozřejmostí.

Poradenství v oblasti webových technologií.

Nabízíme Vám poradenství Vámi řešených projektů či zadání, s kterými si nevíte rady či si nejste jisti správnou volbou zvoleného řešení. Je přeci zbytečné objevovat znovu kolo, když se můžete obrátit na odborníky, kteří např. Vámi nyní řešený problém či projekt již řešili, nebo kteří mají ten talent nacházet jednoduché a přitom geniální myšlenky, jak řešit na první pohled velmi složité úkoly a cíle zdánlivě velmi jednoduchými řešeními a postupy. Nebojte se tedy zeptat a nechat si poradit, pokud budeme moci, rádi Vám poradíme a navrhneme třeba i více řešení Vašeho projektu či problému. Poté se na základě bližších informací a komunikace s klientem rozhodneme, které řešení je nejvhodnější a to doporučíme k realizaci, případně samotnou realizaci Vám i nabídneme.

Rychlý kontakt

Ing. Petr Suchý
tel.: + 420 731 608 471
email: suchy@wamos.cz
skype: xsuchy09

Úplné kontaktní údaje

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace