Outsourcing - využití externích zdrojů

Máte vlastní tým, který jste zavalili prací? Nestíháte plnit závazky dané Vašim klientům? Můžeme Vám poskytnout externí spolupráci a výpomoc, abyste své slovo a závazky splnili v plné míře a včas.

Outsourcing - proč?

Outsourcing byl donedávna poměrně neznámým pojmem. Dnes je ale hojně využíván hned z několika důvodů. Především jde o optimalizaci nákladů, kdy potřebujete odborníky s širokým spektrem zaměření, ale je pro Vás nereálné tyto odborníky zatížit na trvalý pracovní úvazek natolik, aby se Vám dané vyplatilo. Pak je tu právě outsourcing, nebo-li využití externích pracovních zdrojů v případě potřeby. Pokud tedy potřebujete odborníka na Vámi nepokrytou oblast či potřebujete pouze dočasně posílit Váš tým z důvodu aktuálního vysokého zatížení, které nejste schopni sami zvládnout, pak se na nás obraťte a jistě se domluvíme na spolupráci. Dokážete tak zastat svým závazkům a plně uspokojíte Vašeho klienta aniž by klient tušil, že jste v projektu narazil na riziko nesplnění stanovených cílů ve stanoveném termínu.

Nemusí se samozřejmě jednat pouze o programátorské či jiné práce, ale může Vám velmi pomoci i odborná pomoc z hlediska poradenství.

Rychlý kontakt

Ing. Petr Suchý
tel.: + 420 731 608 471
email: suchy@wamos.cz
skype: xsuchy09

Úplné kontaktní údaje

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace