Služby

Nabízíme Vám široké portfolio služeb na profesionální úrovni a poskytujeme Vám nadstandardní garance. Věříme, že úspěch klienta je i naším úspěchem, a proto se snažíme poskytovat služby na co nejvyšší úrovni.

Kompletní webové projekty řešené na míru

Věříme, že jedinečnost je to, co klientovi nejvíce pomůže projekt zvýraznit a nastartovat ho k úspěšnému splnění vytyčených cílů. Proto publikační systém WAMOS není krabicový systém. I přesto bude realizace Vašeho projektu provedena rychle a s jedinečným řešením na míru. Pokud zastáváte stejné hodnoty a chcete být jedineční, máte představu a vizi, pomůžeme Vám ji splnit přesně dle Vašich požadavků.

Kompletní webové projekty řešené na míru

Programování na míru

Potřebujete programátorské práce k přesně stanoveným cílům a účelům? Potřebujete upravit či rozšířit Vaši stávající aplikaci? Můžeme Vám nabídnout programátorské, ale i kodérské a grafické práce v rámci rozšíření či úprav Vašich stávajících projektů. Rychle se orientujeme v cizím kódu a dokážeme velmi rychle Vaši aplikaci posunout dále s případnými opravami či rozšířením jejího zabezpečení.

Programování na míru

Vývoj aplikací a software

Máte představu a vizi aplikace, která bude plně vyhovovat Vaším potřebám a nemáte zájem o implementaci již existujících řešení? Pak Vám můžeme nabídnout kompletní vývoj aplikací na míru včetně plánování a analýz. Pomůžeme Vám Vaši myšlenku rozvinout a rozšířit a vytvořit tak velmi silný nástroj plně sloužící dle Vašich představ a požadavků. Již se nebudete muset učit přecházet na nové a nové systémy, které budete zkoušet nechávat implementovat na míru, budete mít vlastní software, který bude přesně takový, jaký ho budete chtít mít.

Vývoj aplikací a software

SEO - optimalizace pro vyhledávače

Pomůžeme Vám dostat se výše ve výsledcích vyhledávání pro potencionální klienty Vašich služeb či produktů. Pomůžeme Váš web, nabízené služby a produkty lépe pochopit vyhledávačům, aby se Vám pak odměňovaly vypisováním Vaší prezentace výše ve výsledcích vyhledávání na adekvátní klíčová slova a fráze. Budete tak pro své potencionální klienty lépe vyhledatelní, což Vaše podnikání či vizi a záměr posune rychleji kupředu. Veškeré kroky v SEO optimalizaci budeme provádět na základě provedené SEO analýzy.

SEO - optimalizace pro vyhledávače

SEO analýza

SEO analýza by měla vždy předcházet SEO optimalizaci. Provádění SEO optimalizace bez kvalitní SEO analýzy je jako snažit se sklízet ovoce a nezasadit strom. SEO analýza odhalí a poukáže na největší slabiny Vašeho webu z hlediska SEO optimalizace a webové přístupnosti. S existující SEO analýzou je již SEO optimalizace pouhým držením se přesného návodu, nikoliv vařením z vody, kterým by jistě SEO optimalizace bez SEO analýzy byla.

SEO analýza

Outsourcing

Máte vlastní tým, který jste zavalili prací? Nestíháte plnit závazky dané Vašim klientům? Můžeme Vám poskytnout externí spolupráci a výpomoc, abyste své slovo a závazky splnili v plné míře a včas.

Outsourcing

Poradenství

Máte nápad, projekt či zadání v oblasti především webových technologií a nevíte si s ním rady? Můžeme Vám pomoci. Podělíme se o mnohaleté know-how ověřované každodenní praxí. Pomůžeme Vám dostat se ze slepé uličky a splnit Váš cíl lépe než byste očekávali. V rámci realizace kompletních projektů je pro nás poskytování poradenství samozřejmostí.

Poradenství

Webdesign

Zajistíme Vám dodání profesionálních grafických návrhů a podkladů pro Váš projekt. Spolupraucjeme s několika profesionálními grafiky, z nichž si sami vyberete, který je nejvíce blízký Vašim představám a vkusu.

Webdesign

Webhosting

Kvalitní webhosting je základem úspěšného provozu Vaší webové aplikace.

Webhosting

Systém WAMOS

Systém WAMOS je profesionální webový modulární systém s univerzálním backendem a frontendem implementovaným na míru.

Informace o systému WAMOS

Vývoj na míru

Máte nápad či podnikatelský záměr a potřebujete webovou aplikaci na míru? Chcete se prezentovat na Facebooku či vytvořit aplikaci pro Facebook?

Více informací o vývoji na míru

SEO optimalizace

Potřebujete Váš web více zviditelnit? Ignorují vyhledávače Vámi nabízené kvalitní služby či produkty? Pomůžeme Vám být více viditelnými!

Více informací o SEO

Rychlý kontakt

Ing. Petr Suchý
tel.: + 420 731 608 471
email: suchy@wamos.cz
skype: xsuchy09

Úplné kontaktní údaje

Napsali o nás

Pana Petra Suchého jsem oslovil s požadavkem na vytvoření rezervačního systému pro menší penzion. Byl jsem mile překvapen kvalitou dodané práce. Pan Suchý také dodržel předem domluvený termín, za což mu velice děkuji. Jako další plus mohu uvést kvalitní komunikaci a také podporu k dodanému řešení. Vřele doporučuji spolupráci s tímto profesionálem ve svém oboru.

  • Kontaktní osoba: Michal Pelech
  • Klient: Michal Pelech, podnikatel
Detail reference s reakcí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace