Služby

Nabízíme Vám široké portfolio služeb na profesionální úrovni a poskytujeme Vám nadstandardní garance. Věříme, že úspěch klienta je i naším úspěchem, a proto se snažíme poskytovat služby na co nejvyšší úrovni.

Kompletní webové projekty řešené na míru

Věříme, že jedinečnost je to, co klientovi nejvíce pomůže projekt zvýraznit a nastartovat ho k úspěšnému splnění vytyčených cílů. Proto publikační systém WAMOS není krabicový systém. I přesto bude realizace Vašeho projektu provedena rychle a s jedinečným řešením na míru. Pokud zastáváte stejné hodnoty a chcete být jedineční, máte představu a vizi, pomůžeme Vám ji splnit přesně dle Vašich požadavků.

Kompletní webové projekty řešené na míru

Programování na míru

Potřebujete programátorské práce k přesně stanoveným cílům a účelům? Potřebujete upravit či rozšířit Vaši stávající aplikaci? Můžeme Vám nabídnout programátorské, ale i kodérské a grafické práce v rámci rozšíření či úprav Vašich stávajících projektů. Rychle se orientujeme v cizím kódu a dokážeme velmi rychle Vaši aplikaci posunout dále s případnými opravami či rozšířením jejího zabezpečení.

Programování na míru

Vývoj aplikací a software

Máte představu a vizi aplikace, která bude plně vyhovovat Vaším potřebám a nemáte zájem o implementaci již existujících řešení? Pak Vám můžeme nabídnout kompletní vývoj aplikací na míru včetně plánování a analýz. Pomůžeme Vám Vaši myšlenku rozvinout a rozšířit a vytvořit tak velmi silný nástroj plně sloužící dle Vašich představ a požadavků. Již se nebudete muset učit přecházet na nové a nové systémy, které budete zkoušet nechávat implementovat na míru, budete mít vlastní software, který bude přesně takový, jaký ho budete chtít mít.

Vývoj aplikací a software

SEO - optimalizace pro vyhledávače

Pomůžeme Vám dostat se výše ve výsledcích vyhledávání pro potencionální klienty Vašich služeb či produktů. Pomůžeme Váš web, nabízené služby a produkty lépe pochopit vyhledávačům, aby se Vám pak odměňovaly vypisováním Vaší prezentace výše ve výsledcích vyhledávání na adekvátní klíčová slova a fráze. Budete tak pro své potencionální klienty lépe vyhledatelní, což Vaše podnikání či vizi a záměr posune rychleji kupředu. Veškeré kroky v SEO optimalizaci budeme provádět na základě provedené SEO analýzy.

SEO - optimalizace pro vyhledávače

SEO analýza

SEO analýza by měla vždy předcházet SEO optimalizaci. Provádění SEO optimalizace bez kvalitní SEO analýzy je jako snažit se sklízet ovoce a nezasadit strom. SEO analýza odhalí a poukáže na největší slabiny Vašeho webu z hlediska SEO optimalizace a webové přístupnosti. S existující SEO analýzou je již SEO optimalizace pouhým držením se přesného návodu, nikoliv vařením z vody, kterým by jistě SEO optimalizace bez SEO analýzy byla.

SEO analýza

Outsourcing

Máte vlastní tým, který jste zavalili prací? Nestíháte plnit závazky dané Vašim klientům? Můžeme Vám poskytnout externí spolupráci a výpomoc, abyste své slovo a závazky splnili v plné míře a včas.

Outsourcing

Poradenství

Máte nápad, projekt či zadání v oblasti především webových technologií a nevíte si s ním rady? Můžeme Vám pomoci. Podělíme se o mnohaleté know-how ověřované každodenní praxí. Pomůžeme Vám dostat se ze slepé uličky a splnit Váš cíl lépe než byste očekávali. V rámci realizace kompletních projektů je pro nás poskytování poradenství samozřejmostí.

Poradenství

Webdesign

Zajistíme Vám dodání profesionálních grafických návrhů a podkladů pro Váš projekt. Spolupraucjeme s několika profesionálními grafiky, z nichž si sami vyberete, který je nejvíce blízký Vašim představám a vkusu.

Webdesign

Webhosting

Kvalitní webhosting je základem úspěšného provozu Vaší webové aplikace.

Webhosting

Systém WAMOS

Systém WAMOS je profesionální webový modulární systém s univerzálním backendem a frontendem implementovaným na míru.

Informace o systému WAMOS

Vývoj na míru

Máte nápad či podnikatelský záměr a potřebujete webovou aplikaci na míru? Chcete se prezentovat na Facebooku či vytvořit aplikaci pro Facebook?

Více informací o vývoji na míru

SEO optimalizace

Potřebujete Váš web více zviditelnit? Ignorují vyhledávače Vámi nabízené kvalitní služby či produkty? Pomůžeme Vám být více viditelnými!

Více informací o SEO

Rychlý kontakt

Ing. Petr Suchý
tel.: + 420 731 608 471
email: suchy@wamos.cz
skype: xsuchy09

Úplné kontaktní údaje

Napsali o nás

Především musím zdůraznit, že mi pan Petr Suchý při realizaci projektu Horyinfo svou rychlou a profesionální reakcí vytrhl trn z paty, když bylo třeba v šibeničním termínu znovu naprogramovat webové stránky www.horyinfo.cz. Spolupráce probíhala hladce a drobné chybky, které se u větších projektů vždy vyskytnou, byly operativně odfstraněny a výkon pana Suchého oceňuji jako vynikající. I další podpora byla dobrá a se spoluprací jsem byl vždy spokojen, čehož dopadem je i objednávka dalších doplňkových modulů, jako byl hromadný import obrázků, který nám velmi usnadňuje redakční práci.

Dále na práci pana Suchého oceňuji přehledný a na klíčových místech komentovaný kód php, který umožňuje i menší potřebné úpravy svépomocí.

  • Kontaktní osoba: Ing. Petr Jandík
  • Klient: Ing. Petr Jandík - Computer Design Studio, podnikatel
Detail reference s reakcí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace