O nás

Jsme mladý kreativní a cílevědomý tým používající nejnovější poznatky v oblasti webových technologií. Pomůžeme Vám posunout Vaši webovou prezentaci dále a být krok před konkurencí. Na všechny služby a odvedené práce poskytujeme nadstandardní garance včetně podpory. Nikdy nebudete na Vaši webovou prezentaci sami a můžete počítat s naší pomocí i v případě pozdějšího rozšiřování či úprav webu.

Naše cíle:

Ing. Petr Suchý

Již během vysokoškolských studií se Petr Suchý plně věnoval problematice webových technologií především z hlediska programátora, vývojáře CMS, RS, DMS aj. webových systémů, ale i z hlediska SEO optimalizace, přístupnosti webu a především z hlediska bezpečnosti.

Petr Suchý ve druhém ročníku vysokoškolských studií vytvořil oficiální Studentský portál VUT, který po celou dobu studií dále spravoval a posléze předal mladším studentům VUT. Také během studií externě i interně spolupracoval s mnoha společnostmi, jako např. WESTCOM s.r.o., HIVsoft s.r.o., Ing. Petr Jandík - Computer Design Studio aj. Jeho znalosti oboru byly oceněny cenou děkana a studium ukončil s červeným diplomem.

Po úspěšném dokončení studií v roce 2008 začal Ing. Petr Suchý podnikat v oboru webových služeb a technologií. Po několikaletém vývoji systému WAMOS začal systém WAMOS aplikovat při řešení webových projektů.

Petr Suchý zaměřil své podnikání s cílem nadstandardních služeb, garancí a vývoji projektů na míru, nikoliv na krabicová a jiná obdobná řešení.

Ing. Petr Suchý aktivně spolupracuje s několika profesionálními grafiky a především se společností WEBkomplex s.r.o. a programátorem Patrikem Jánem.

WEBkomplex s.r.o.

WEBkomplex působí na slovenském trhu od roku 1999. Za tu dobu realizoval tým WEBkomplex množství úspěšných projektů pro domácí, ale i mezinárodně uznávané společnosti. Firma se postupně transformovala na společnost s ručením omezením.

Více informací o společnosti WEBkomplex s.r.o.

Patrik Ján

Patrik Ján, freelancer, v komunitě známý pod přezdívkou pa3k. Zaměřuje se především na bezpečnost webových aplikací a pracuje jako bezpečnostní analytik.

Více informací o Patrik Ján

Systém WAMOS

Systém WAMOS je profesionální webový modulární systém s univerzálním backendem a frontendem implementovaným na míru.

Informace o systému WAMOS

Vývoj na míru

Máte nápad či podnikatelský záměr a potřebujete webovou aplikaci na míru? Chcete se prezentovat na Facebooku či vytvořit aplikaci pro Facebook?

Více informací o vývoji na míru

SEO optimalizace

Potřebujete Váš web více zviditelnit? Ignorují vyhledávače Vámi nabízené kvalitní služby či produkty? Pomůžeme Vám být více viditelnými!

Více informací o SEO

Rychlý kontakt

Ing. Petr Suchý
tel.: + 420 731 608 471
email: suchy@wamos.cz
skype: xsuchy09

Úplné kontaktní údaje

Napsali o nás

Když jsme se rozhodli, že spustíme internetovou aukci, zveřejnili jsme poptávku po příslušném software. Zhruba z dvacítky nabídek jsme nakonec vybírali ze čtyř, které jsme podrobně zkoumali. Zajímalo nás nejen to, co nabízený systém ukáže běžnému uživateli internetu, ale i jak se ovládá a co všechno umí provozovateli zobrazit. Většina z těchto systémů byla programována na nějakém modulárním systému. Po předvedení systému WAMOS panem Ing. Petrem Suchým bylo rozhodnuto a náš aukční server jsme postavili na něm. Zvítězilo to, že mě osobně možnosti systému ukazoval sám jeho tvůrce a programátor. Takže bez váhání odpověděl jakoukoliv technickou otázku. Vysvětlil mě i zabezpečení celého systému proti zneužití, což ostatní systémy buď vůbec neměly, neuměly, nebo toto zabezpečení jen neuměli obchodní zástupci nabízejících firem vysvětlit.

Když jsme později po spuštění systému potřebovali udělat nějakou úpravu či přidat nějaký datový výstup, vždy jsme se dohodli na ceně a termínu a úprava byla panem Suchým provedena. Při jasném zadání našeho požadavku byl vždy požadovaný výsledek. V tomto případě už pravděpodobně nejde o kvality systému WAMOS jako takového, ale o přístup jeho tvůrce k zákazníkovi. Díky tomuto přístupu spolupracujeme s programátorem Ing. Petrem Suchým i na dalších projektech.

  • Kontaktní osoba: Roman Kočí
  • Klient: RK konzult, spol. s r.o.
Detail reference s reakcí

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace