O nás

Jsme mladý kreativní a cílevědomý tým používající nejnovější poznatky v oblasti webových technologií. Pomůžeme Vám posunout Vaši webovou prezentaci dále a být krok před konkurencí. Na všechny služby a odvedené práce poskytujeme nadstandardní garance včetně podpory. Nikdy nebudete na Vaši webovou prezentaci sami a můžete počítat s naší pomocí i v případě pozdějšího rozšiřování či úprav webu.

Naše cíle:

Ing. Petr Suchý

Již během vysokoškolských studií se Petr Suchý plně věnoval problematice webových technologií především z hlediska programátora, vývojáře CMS, RS, DMS aj. webových systémů, ale i z hlediska SEO optimalizace, přístupnosti webu a především z hlediska bezpečnosti.

Petr Suchý ve druhém ročníku vysokoškolských studií vytvořil oficiální Studentský portál VUT, který po celou dobu studií dále spravoval a posléze předal mladším studentům VUT. Také během studií externě i interně spolupracoval s mnoha společnostmi, jako např. WESTCOM s.r.o., HIVsoft s.r.o., Ing. Petr Jandík - Computer Design Studio aj. Jeho znalosti oboru byly oceněny cenou děkana a studium ukončil s červeným diplomem.

Po úspěšném dokončení studií v roce 2008 začal Ing. Petr Suchý podnikat v oboru webových služeb a technologií. Po několikaletém vývoji systému WAMOS začal systém WAMOS aplikovat při řešení webových projektů.

Petr Suchý zaměřil své podnikání s cílem nadstandardních služeb, garancí a vývoji projektů na míru, nikoliv na krabicová a jiná obdobná řešení.

Ing. Petr Suchý aktivně spolupracuje s několika profesionálními grafiky a především se společností WEBkomplex s.r.o. a programátorem Patrikem Jánem.

WEBkomplex s.r.o.

WEBkomplex působí na slovenském trhu od roku 1999. Za tu dobu realizoval tým WEBkomplex množství úspěšných projektů pro domácí, ale i mezinárodně uznávané společnosti. Firma se postupně transformovala na společnost s ručením omezením.

Více informací o společnosti WEBkomplex s.r.o.

Patrik Ján

Patrik Ján, freelancer, v komunitě známý pod přezdívkou pa3k. Zaměřuje se především na bezpečnost webových aplikací a pracuje jako bezpečnostní analytik.

Více informací o Patrik Ján

Systém WAMOS

Systém WAMOS je profesionální webový modulární systém s univerzálním backendem a frontendem implementovaným na míru.

Informace o systému WAMOS

Vývoj na míru

Máte nápad či podnikatelský záměr a potřebujete webovou aplikaci na míru? Chcete se prezentovat na Facebooku či vytvořit aplikaci pro Facebook?

Více informací o vývoji na míru

SEO optimalizace

Potřebujete Váš web více zviditelnit? Ignorují vyhledávače Vámi nabízené kvalitní služby či produkty? Pomůžeme Vám být více viditelnými!

Více informací o SEO

Rychlý kontakt

Ing. Petr Suchý
tel.: + 420 731 608 471
email: suchy@wamos.cz
skype: xsuchy09

Úplné kontaktní údaje

Napsali o nás

Výborný programátor.

  • Kontaktní osoba: Dan Keresteši
  • Klient: Dan Keresteši, podnikatel

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace